Tworzenie strony klasowej na nk.pl

Tworzenie strony klasowej na nk.pl Nie możemy opracować na to teraz rankingac, ale badania okazuje się bardzo udana i podamy szczegóły, gdy biorąc pod uwagę śmiało od dewelopera.

Deer Odstraszacz roślin Protec: Nowy produkt od http://www.deerbusters.com to wszystko naturalne zielone rośliny odstraszające jelenie klipów łatwo ochraniacze na większości roślin. Emituje nieofensywną jelenia utrzymania czosnkowy zapach i inne niechciane szkodniki. Bezpieczne dla środowiska bez oprysków i bez bałaganu. Roślina Protec trwa do 8 miesięcy.

Jajko Based Deer Repellent: a kolejny produkt z http://www.deerbusters.com jest odstraszający oparty Deer Odstraszacz Jajo, został przetestowany i sprawdzony skuteczny przeciwko przeglądania jelenia. Ten unikalny produkt odpycha od zapachu, ale w przeciwieństwie do niektórych środków odstraszających, Deer wyjeździe nie będzie obraźliwe dla Ciebie. Przetestowane w niezależnych badań przez USDA i Penn State. Deer Wyjazd został pierwotnie opracowany do stosowania w dużych projektów zalesiania. Jedna aplikacja będzie trwać do 2 miesięcy. Produkt ten jest przeznaczony dla sosen, jodeł, owoców cytrusowych i roślin ozdobnych. Inne nazwy produkt ten jest znany jako include "Deer Away" "Deer-Off".

Ludzki Włos: Human włosów zawinięte w starym nylonu i powiesił się na gałęzi lub schowany między roślinami zapewni ochronę przed jeleni i różnych zwierząt. Zapach człowieka informuje o zagrożeniu dla większości dzikich zwierząt i powinny zachować jelenia z dala od tych obszarów.

Drzewo Straży (tm): Tree Strażnik z Bitrex (tm) jest kolejnym środkiem odstraszającym jelenie. Jest lekko spryskane na sadzonki, krzewy, rośliny ozdobne żywopłoty i kwiaty do produkcji utrzymujące paskudny smak, że zwierzęta nie podoba - nie stosować na wszystko, co będziesz jeść.

Gorzki smak Bitrex jest zablokowana na powierzchni roślin tworząc "płaszcz ochronny", która jest odporna na rosy, śnieg, deszcz i odparowanie.
napisane przez: tanie oc i ac