Prawo jednostki do wolnosci a facebook

Prawo jednostki do wolnosci a facebook

Musimy Structure

Jak uzależnionych mamy skłonność do buntu od władzy, większość z nas tak ...

Struktura jest coś, czego nienawidzę. Cóż, to też coś, czego potrzebujemy.

Dobre płoty dobrymi sąsiadami -Robert Frost.

Normalne (nie uzależnionych osób) są wygodne ze strukturą, nasza niechęć do niej jest zrozumiałe, ale błędne.dorabianie kluczy Gdynia Wszyscy mają granic, nasza skóra jest miejsce, gdzie kończy się nasze ciała i wszystko i wszyscy się zaczyna.

Nasze granice są emocjonalne, gdzie co jest odpowiednie dla nas i co jest odpowiednie dla wszystkich innych zaczyna kończy się. Pia Melody mówi granic intelektualnej (te emocjonalne są dołączane wraz z granicy intelektualnej) i granic fizycznych.

Łatwiej jest znaleźć swoje granice fizyczne, które ktoś po prostu chodzić do aż dojdziesz niewygodne. Raz, że osoba dostaje wystarczająco blisko, aby czuć się "ciasno", są one w "przestrzeni" ...

Będziesz tendencję do tworzenia kopii zapasowych trochę, przynajmniej będzie można umieścić więcej masy ciała na piętach stóp.

Granice są naskórkiem poczucia jaźni. Są pojemnik do poczucia jaźni. Nie może ważyć poczucie własnej wartości, nie ma ciężar właściwy, nie robi jawie lub jakąkolwiek inną myśl, która pojawia się w twojej głowie. Nie można zachować poczucie własnej wartości, bez pudełka, aby utrzymać go w, granice są takie, że okno.

Gdy nie masz * dobre * granice, nie można nawet powiedzieć, co to do cholery mówimy o ... (kto jest powiedzieć, że to dobra granica jest? Dla naszych celów wystarczy powiedzieć granicę funkcjonalne) Jeżeli winy lub są w stanie winy, masz dziurę * * w granicy.

Źle lub mniejsza niż granice funkcjonalne nie zawsze są cięte i suszone, można być egoistą na niektórych obszarach, a nie w innych. Można być zmanipulowana z jakimiś ludźmi (słownie pracowników CO), ale to nie oznacza automatycznie koreluje że jesteś manipulacji ze wszystkimi.

napisane przez: znizkinaocac.pl/ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc/