Czy rzad PiS-u ogranicza prawa jednostki?

Czy rzad PiS-u ogranicza prawa jednostki?

Niekończąca ogrody

Ogrodnictwo jest postrzegana jako działalność społeczności od wieków. Dopiero niedawno, w naszym nowoczesnym wieku indywidualizmu, został zmieniony na ogrodnictwo bycie samotną działalność, która odbywa się w ścianach lub ogrodzeniach o podwórku.zapoznaj się z naszą ofertą Ostatnio jednak nastąpiło ponowne zainteresowanie w ogrodnictwie jako aktywności społecznej i nieco-ostatnim projekcie w Afryce został sprowadzony że wspólnotowe aspekt ogrodnictwie, a jednocześnie pomagając potrzebującym społeczności stają się bardziej zrównoważone.

Niekończąca Gardens, oddział non-profit snu dla Afryki, rozpoczął swój projekt w 2004 roku w południowej części kraju Afryki, Suazi. 122 wolontariuszy udał się do Suazi i zaczął sadzenia nasion i edukowanie mieszkańców o tym, jak utrzymać małe ogrody. Wolontariusze pomogli stworzyć 20.000 ogrody w Suazi, a następnie przeniósł się Botswanie, RPA i Lesotho, robi to samo. Sukces tych wstępnych projektów doprowadziły ich do planujemy kontynuację tej całej Afryce (poprzez stopniowe przenoszenie Północna) w celu poprawy jakości zdrowia i życia wsiach, jak również podejmowania gospodarki w tych obszarach bardziej zrównoważone.

Podczas pierwszego projektu w Suazi, 309,000 sadzonki zostały zakupione i posadzone. Rośliny, które były i są uprawiane są przede wszystkim kapusta, szpinak, cebula, papryka i zielone. Chodzi o to, że te warzywa zwiększają funkcjonowanie układu odpornościowego, a także oczywiście dostarczanie pożywienia, więc cała społeczność w tych wsiach zyska korzyści z projektu. Gdy ochotnicy po raz pierwszy przybył w Suazi, okazało się, że 85% wsi brakowało w ogrodzie jakiegokolwiek rodzaju. Po początkowej sesji edukacji i tworzenia ogród, ochotnicy sprawdzać 6 do 8 tygodni później instalujemy kroplówki i dalej edukować ludzi na temat jak wybrać liści z dojrzałych roślin.
napisane przez: