Czy nk.pl jest przykladem blednych decyzji w zarzadzaniu?

Czy nk.pl jest przykladem blednych decyzji w zarzadzaniu? Sucha Wola pogoda przyciągnęła jelenia nawadnianych roślin do orzeźwiającej wilgoci.

Ogólnie rzecz biorąc, ostateczny konsensus wśród większości ogrodników jest efektywne zarządzanie jelenia wymaga połączenia odstraszających być skuteczne. Obejmuje repelenty handlowych w połączeniu z domowym środków wymienionych poniżej. Ogrodzenia dla większości z nas, nie jest rozwiązaniem i bardzo drogie. Jako takie, nie obejmie ogrodzenia tutaj. Zamiast tego skupimy się na znanych rozwiązań.

Deer Repelenty Kontrola:

Za pomocą tych znanych repelenty jelenie i kontroli w celu uzyskania najlepszych wyników kombinacji

Psy: Pies, który będzie aktywnie odpędzić jelenia to prawdopodobnie numer jeden, najbardziej skuteczny Matres środek odstraszający jelenie istnieje. Jeśli twój pies nie zastanawiać, utrzymać go w nocy i nie powinno być żadnych dalszych problemów z jelenia. Jeśli Fido jest trochę leniwa boku, inne alternatywy wymienione poniżej mogą wymagać uwagi.

Scarecrow: Scarecrow jest aktywowany ruchem zraszacza, który działa zarówno w dzień jak iw nocy. Przeraża nie tylko dala jelenia, ale jest skuteczna dla kotów, psów, królików, szopy i większych ptaków. Wystarczy nałożyć maksymalny strumień 35 stóp wody przez 3 sekundy. Jedna bateria 9 V dostarczy około 3000 wybuchy wody. Działa na ciśnienie wody pomiędzy 30 - 80 psi (zastosować reduktor ciśnienia na wyższym psi), jest w pełni regulowany i wyposażony jest w 24-miesięcznej gwarancji.

Ciecz Ogrodzenie ®: Wszystkie naturalne, długo trwające Ciecz Ogrodzenie ® Jeleń Królik Odstraszacz zatrzyma sarny i króliki z jedzeniem swoje kwiaty, krzewy, rośliny warzywne, drzewa i pnącza. I mieć pewność, że nie zaszkodzi się rośliny lub zwierzęta! Producent oferuje pisemną 100% gwarancję zwrotu pieniędzy jest.

Funkcje jak zaznaczono na ciecz Fence® stronie internetowej:

napisane przez: https://prooil.pl/sklep/spraye-nils/97-nilex-smar-w-sprayu-wodoodporny.html