Przyczyny upadku nk.pl

Przyczyny upadku nk.pl

Dlaczego kobiety znosić Abuse

Dlaczego kobiety, zwłaszcza w Ameryce, pogodzić się z oburzenia przemocy fizycznej, seksualnej i werbalnej? Głównym powodem jest absolutne posłuszeństwo wiadomości z dzieciństwa, kiedy były pierwsze maltretowane. Oni obwiniają siebie za nadużycia i dlatego naprawdę wierzą, że nie ma lepszego zasługują, nowy autor twierdzi.

Według dr Heyward Ewart, tym większe nadużycia, tym większa jest wierność The Punisher. Jego nowa książka, obecnie w procesie wydawniczym, szczegóły, jak wykorzystywanie dzieci prowadzi do życia wiktymizacji.

The # 147; Stockholm Syndrome drzwi zewnętrzne gdynia, # 147; obserwowany pod koniec II wojny światowej, jest tajemnicza, ale bardzo realne. Gdy sprzymierzone wojska przyszedł uwolnić jeńców, kiedy płoty były w dół, a oprawcy w areszcie, niektórzy więźniowie odmówili opuszczenia obozu.

Oni tłoczą się i oprzeć przemieszczane. Stwierdzono, że porywacze, którzy byli najbardziej okrutny, najbardziej sadystyczny, a najbardziej energiczne zdobył największą lojalność swoich jeńców.

Tak więc, nie jest to niezawodne równanie: większe nadużycia, tym większa jest wypełnianie.

Jest Ewart # 146; s przesłanką, że normalny sposób, zarówno dla dzieci jak i dorosłych do reagowania na nadużycia jest przestrzeganie Przekaz. Tu leży przyczyna, że ??ofiary są tak odporne na zmiany, nawet jeśli jest właściwe leczenie. Nieposłuszeństwo przesłanie dręczyciela jest zbliżona do bycia zdrajcą.

Innym czynnikiem jest to, że przerażające nadużywających żyć jak zjawy w umysłach swoich ofiar. Wiele dorosłą kobietą lub mężczyzną, czuje, że oryginalny sprawca, a często obecny sprawca jest # 147; mieszka w głowie # 148.; To niemal magiczne obecność w umyśle ofiary jest czasami tak dotkliwie odczuwa, że ??ma swój własny głos, który może być mylone jako halucynacji.

Komunikacja jest zawsze ujemna i potępiając i ciągle powtarzając oryginalną wiadomość, że # 147; ci nie są dobre; nie jesteś prawdziwym człowiekiem; Nie próbuj robić lepiej # 148.;

napisane przez: