Jak wygladal internet przed facebookiem?

Jak wygladal internet przed facebookiem?

Sen Phenomena podczas snu

Istnieje szereg zjawisk sennych, które mogą mieć miejsce podczas snu, który tworzy poczucie zwiększonej rzeczywistości u ludzi. To dlatego, że w nocy, istnieje wiele różnych rodzajów bodźców bombardujących sens i który mózg wykorzystuje do krainy snów. Mózg robi to, aby upewnić się, że nie obudził, ale umysł może, i często, przebudzić osobę jeśli coś postrzega jako zagrożenie dla tej osoby. Umysł może być również przygotowani do obudzić osobę, gdy słyszy pewnego dźwięku, takich jak dzieci płaczą.

Czy wiedziałeś? Określenie "włączenie sen" jest używany w odniesieniu do około zjawisk snu. Jednakże termin ten jest również używany do opisania procesu, w którym wydarzenia poprzedzające dzienne stać elementy snów

Prekognicja Zdarzenia Podczas Dreaming

Wiele osób twierdziło, doświadczyć przynajmniej jeden prekognicyjnym zdarzenia w trakcie ich eksploatacji. Większość natomiast w stanie głębokiego snu lub hipnozy. Zdarzenie snu precognition jest zjawiskiem psychologicznym, w którym sen czuje, że ich sny są przekonane nadchodzące wydarzenia życiowe.

Psychologiczny wytłumaczeniem jest to, że umysł może oszukać jednego do uwierzenia w prekognicyjnym umiejętności z powodu uprzedzeń pamięci. Oznacza to, że sny są wstecznie montuje się na doświadczeniach życiowych, aby pasowały do ??zbliżającej się "rzeczywistości" sytuacji.

Lucid Dreaming Zjawiska

Lucid Dreaming jest w rzeczywistości świadome postrzeganie własnego państwa, a jednocześnie marzy. Będąc w tym stanie śniący czasami ma pewną kontrolę nad ich działań w tym śnie.

Czy wiedziałeś? Świadomy sen jest w rzeczywistości każda sen, w którym śniący wie, że śnisz. Gdy dana osoba wie, że są one marzą powinny one (teoretycznie) być w stanie wpływać na sen.

Marzenia roztargniony Transgresja

Marzenia roztargnionego transgresji są znane również jako DAMT i są po prostu marzy, w którym śniący roztargnieniem wykonuje czynność, którą on lub ona stara się powstrzymać. Dobrym tego przykładem jest sytuacja, gdy palacz próbuje zerwać z nałogiem. Będą one często przez pewien czas po rzuceniu palenia nadal pali papierosa i cieszyć się w swoich snach.

Sen Recall

Jednym z najbardziej znanych zjawisk sennych jest wyraźny brak zdolności do zapamiętywania snów w szczegółach. Jednak zapamiętywanie snów można poprawić, jak to jest po prostu nauczyć umiejętności.

Czy wiedziałeś? Często sen przypomnieć na oglądanie lub słuchanie losową spust lub bodziec. Jest to często przyczyną poczucia Da © ja vu w wielu ludziach

Autor jest członkiem członka łóżko i materac zespół sprzedaży, który podjął zapalonym zainteresowanie snu i marzeń nauki. Obecnie pracuje dla południowoafrykańskiego łóżko i meble pokojowe firmy w Cape Town.

napisane przez: zarządzanie nieruchomościami Poznań