Prawa jednostki w pracy

Prawa jednostki w pracy

Nakręcić 36 "X1 1/2" MDO do krawędzi "X4" 36 MDO pod kątem 90 stopni, aby utworzyć wargę prowadzącą. Attach to montaż do listew nośnych wózka za pomocą śrub. Aby przeciwną stronę przewodnika, wkręcić "X2" MDO na drugą stronę wózka 36. ostrze piły powinna przejść przez szczelinę, jak wynika krawędź prowadzącą, ale być może trzeba dostosować szerokość szczeliny dla danego piły.https://www.klimman.com.pl/

Etap 10

Teraz, z piły z krawędzią prowadzącą oraz łopatki w szczelinie, mocować przeciwległą krawędź utrzymać piły prosto, gdyż przechodzi przez wózka poprzez wkręcenie na 36 "X1" paska MDO po przeciwnej stronie.

Krok 11

Przerzuć ten wózek na dół i mierzyć 7 cali od górnej krawędzi. Zaznaczyć punkt środkowy szerokość w tym miejscu i wywiercić "otwór na kołek 1/2.

Krok 12

Zdejmowanie górnej części wózka, umieścić bazę pod stół i dotknij "kołek 1/2 zarówno przez stół i przewozu, nie pozwalając Praca magisterska, aby kołki wystają obok bloków karetki. Następnie załóż górną część przewozu ,

Krok 13

Przesuń ramię karetki tak daleko w prawo, jak to możliwe. Umieszczenie kwadratu prędkości pomiędzy ramieniem a ogrodzeniem pod kątem 45 stopni, wywiercić otwór 1/4 "przez górny blat montażu i zabezpieczyć ramię ze śrubą karetki. Zrób to samo na 90 stopni i 45- stopień lewy kąt, aby powtarzające cięć kątowych.

Twoja pilarka tarczowa stół jest gotowy do użycia. Umieszczenie drewna przeznaczonego do cięcia w stosunku do ogrodzenia. Line up ramienia do kąta, który chcesz. Umieścić piłę tarczową w grupie prowadzącej z kompletem głębokości tak, że będzie tylko pocięte 1/8 "do tabeli. Aby dokonać cięcia. Można teraz dokonać dokładnych cięć pod kątem od czasu do czasu ze swoim okrągłym stole piły.

napisane przez: