Czy profil na golden line jest skuteczny w znalezieniu pracy?

Czy profil na golden line jest skuteczny w znalezieniu pracy?

Pielęgnacja trawnika Porady - Sześć prostych kroków do Wielkiej Lawn

Jaki rodzaj pielęgnacji trawnika działa najlepiej dla Ciebie zależy od czasu i pieniędzy, które zdecydują się umieścić w swoim trawniku. Jeśli trawnik jest Twoje hobby, można wydać tysiące dolarów i setki godzin na nim.

Po drugiej stronie ogrodzenia, jeśli to, co chcesz, jest tani w utrzymaniu zielone połacie, że można cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi, to trafiłeś na właściwą stronę!

Najlepsza rada, pielęgnacja trawników można dostać to, aby rozpocząć z solidnym planem.

1. Czy trzeba posadzić trawę? Czy jakieś badania na temat najlepszego materiału siewnego dla danego obszaru, gdzie go kupić tanio, a kiedy jest ona dostępna. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, będziesz sadzić albo chłodne lub ciepłe sezon sezon trawy.

Chłodny sezon trawa, posadzone na terenach północnych, zazwyczaj najlepiej sadzić wczesną jesienią, ale jeśli przegapiłeś sadzenia wtedy roślina To wiosną, gdy temperatura gleby osiągnie 50 F.

Ciepły sezon trawa potrzebuje temps glebowe 70F się rozwijać i jest to wybór dla południowych nasadzeń. Nie popełnia błąd myśląc, można posadzić trawę ciepły sezon w górnej Midwest. Ciepłe traw sezonu są hodowane, aby rozwijać się w południowych klimatów i nie są odporne zimy na północy.

2. Oczywiście, będziesz trzymać nowe nasadzenia trawy wilgotny, ale gdy trawa osiągnie wysokość trzech cali, Woda To głęboko raz w tygodniu .

Zdrowe trawnik wymaga około cala wody tygodniowo. Podczas podlewania, należy pamiętać, aby wziąć pod uwagę niedawne opadów deszczu. Płytkie techniki nawadniania utrzymać trawę od zatonięcia głębokie korzenie, które trawnik musi konkurować z głęboko zakorzenionych chwastów.

3. Czy masz już trawnik? Napowietrzać go wiosną, gdy jest jeszcze wilgotna, a przed deszcze wiosenne są zrobione.

napisane przez: przesyłki drobnicowe