Uzaleznienie od facebooka

Uzaleznienie od facebooka

Pomocy, nie mogę spać

Nie mogę spać? Niemożność zasnąć mogą być bardzo wyniszczające, jeżeli nie zostały uwzględnione. Brakuje dobrze przespanej nocy raz lub dwa razy na ogół nie jest to problem, zwłaszcza jeżeli z powodu podróży, późne noce, a nie dziecko śpiące etc. Ale gdy pojawi się w strukturze go nie śpi to zupełnie inna historia.biuro rachunkowe gdynia

Istnieje wiele różnych typów bezsenność, są ogólnie podzielone na trzy rodzaje: przejściowa - co może trwać od kilku dni do kilku tygodni, ostre - co jest charakterystyczne trzy do sześciu tygodni https://wieniecwarszawa.pl/wiazanki-pogrzebowe-wawer/ i przewlekłe - które mogą trwać przez wiele lat.

Gdy staje się chroniczny problem może mieć wpływ na inne dziedziny zdrowia. Jesteś zmęczona, mięśnie zaczynają się kurczyć coraz następną rzeczą, wiesz, szyi lub pleców napinać i to jest bolesne, aby przesunąć głowę lewej do prawej. może to być również przyczyną podwójne widzenie, zmęczenia umysłowego i w niektórych przypadkach mdłości. Tym bardziej nie można spać bardziej niespokojny stać i mniej snu.

Co powoduje bezsenność zostało dobrze zbadane. Może to być spowodowane niektórych leków i schorzeń, zioła, kofeiny, uraz, stres, zmiany hormonów, lęku, depresji lub nawet zespołem niespokojnych nóg. Ale jeśli masz problem snu dopiero się rozpoczął to jest bardziej prawdopodobne, ze względu na zmiany w swoim zwyczaju snu, takie jak: zamorskich podróży, zbyt dużo używek (takich jak alkohol lub kofeinę), hałas, ból w jakiejś części ciała lub telewizji / praca z komputerem do późna w nocy.

Ile jest mało snu? Badania wskazują, że niczego od 7 do 8 godzin w nocy jest mało. Jest to ogólna zasada, ale może być jednym z tych ludzi, którzy po prostu nie potrzebuje 8 godzin.

Kilka wskazówek, które pomogą poprawić swój wzorzec snu:

1. Nie zatrzymuj się późno oglądania telewizji lub pracy na komputerze.
napisane przez: