Czy warto sie rejestrowac na golden line

Czy warto sie rejestrowac na golden line

Dlaczego dzieci płaczą w nocy

Ciemny. Nie znam tego słowa, ale muszę porozumieć. Boję się ciemności. Nie wiem, to słowo "boi" albo, ale ta historia trafi jakby Jestem literat. Boję się ciemności i nocy, i będąc sam.

Zostawiają mnie w klatce, która nie ma szczyt. Klatka jest w swoim pokoju. Wiem, bo słyszę swój oddech. Czuję ich mydło ciała. Są blisko, a jednak daleko. Są one na mnie zły? A ciemny połysk światło sączy się przez pobliskiego okna, ale to tylko sprawia, że ??cienie straszne. Nie jest komfort pode mną, i ciepło wokół mnie. Ale ja jestem sam, a światło jest daleki od bycia wystarczy. Płaczę mój strach.

To jest wielki, który przychodzi do mnie, którego nazywają "da". Jego ręce są ogromne, większe nawet niż moje piersi. Kiedy podnosi moją rękę i wyciąga rękę, żeby go dotknąć, mogę przestać płakać. Uśmiecham się.

"Ooowwww". To boli. Czasem uderza mnie za rękę. Nie wiem dlaczego. To dziwny sposób wzruszające. Teraz on mnie kręci i ryczy w tonie grzmotu. Jestem bardzo cicho. Przynajmniej dopóki jest blisko. Już nie jestem sam w ciemności.

Ale on nie pozostanie w pobliżu; nigdy nie robi. Przed wyjazdem, jego grzmot zmiękcza. On wkłada z powrotem osłony wokół moich bokach i szyi.

Boję się ciemności. Nie chcę być sam. Płaczę mój strach. Gdy wraca, jego grzmot jest niesamowite. https://formyca.pl/pl/c/Parapety-zewnetrzne/49 Już nie dotyka mnie za rękę. Ale ciągnie tylną pokrywę i role mnie. Jest to radość czuć jego obecność.

Ryczy i sprawia, że ??potężne dźwięki, jak nagle wali swoje wielkie dłonie przed moim tyłu. Uderza mocno. konserwowe To moje zęby, kręci moje wnętrzności. Może on myśli pielucha trzyma mnie od czując jego dotyk. Idę cicho i tak pozostanie. On mnie przeraża, tak wielki, tak głośno. Ale przynajmniej nie jestem sam.

Ale to nie trwa. Przed mogę zasnąć, już go nie ma.

Moja strona boli. Coś jest posiniaczona.
napisane przez: Portal ślubny