Czy ktos jeszcze w ogole zaklada konto na nk.pl?

Czy ktos jeszcze w ogole zaklada konto na nk.pl?

Jak utrzymać Deer z ogrodu

Cóż, słowo wysiadł. Jeleń wiem rozpoczęciu kolejnej formie zielonych przysmaków. Słowo rozprzestrzenia się szybko w lesie i nie będzie długo przed tych nieproszonych gości przyjedzie na furtce.

Deer często żerują na naszych ogrodach w nocy przez co trudno jest utrzymać je z ogrodu.układ centralnego smarowania Niektóre ulubionych jeleni to: jabłka, Tuja / biały cedr, Strzałka drewna Kalina, Brzoza, lilie Dzień, dereń, trzmielina, lilie ogrodowe, Hostas, Hortensja, Impatiens, Linden / basswood, Cisy i róże. Ważnym czynnikiem, który wpłynie jak często jelenia podaj swój ogród warzywny, jest dostępność żywności w ich naturalnym środowisku.

Jeśli nie mieszkasz w mieście, są szanse masz jelenia w swoim ogrodzie w pewnym momencie. Jeśli mieszkasz w kraju, Twój ogród jest prawie jak posiadanie otwarte zaproszenie na kolację - codzienny. Te uciążliwości jelenie mogą być trudne do powstrzymania bez podejmowania poważne i spójne działanie ubezpieczenie oc i ac porównanie w celu zapobiegania im korzystanie kolacja w formie bufetu, które nazywają swój ogród.

Jak więc zachować jelenia z ogrodu?

Istnieje kilka sposobów, aby zachować jelenia z ogrodu, niektóre z tych jeleni repelenty może nawet nie być świadomi. Ponadto, istnieje wiele roślin, które jelenie zwykle unikać. Jednym z najgorętszych produktów trafić na rynek, aby chronić rośliny przed jelenia jest Scarecrow - ruch aktywowane spryskiwacze, że strzela do 3 drugi wybuch wody w kierunku, który wyzwala go.

Istnieje wiele środków domu, które mogą być skuteczne, ale tylko na krótki czas. Szermierka jest kosztowne, pracochłonne i musi wynosić co najmniej sześć stóp wysokie - Poza tym, kto chce, aby ukryć swój piękny ogród za ogrodzeniem - w niektórych przypadkach ogrodzenie nie jest nawet opcja. Sadzenie roślin odpornych sarny jelenie mogą zniechęcać do momentu uzyskania naprawdę głodny - trochę jak dzieci i szpinaku.
napisane przez: