Czy facebook traci uzytkownikow na rzeczy innych social mediow?

Czy facebook traci uzytkownikow na rzeczy innych social mediow?

Numery piąć się liczby dzieci dotkniętych jednym z najczęstszych zaburzeń neurobehawioralnych, Attention Deficit Hyperactivity Disorder (ADHD). Średni odsetek dzieci z ADHD stale wzrosła z 7,8% w roku 2003 do 9,5% w 2007 roku i nadal rośnie.

W dniu 13 listopada instalacje elektryczne Poznań 2013 roku, Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) opublikowała statystyki z 2011 roku badania dzieci 4-17 lat.porównywarka ubezpieczeń oc i ac Dane te pokazują, że około 11% (6,4 mln) dzieci zdiagnozowano ADHD. W niektórych krajach liczba ta jest jeszcze większa z ponad 13,1% dzieci z tą diagnozą. Stawki diagnozy wzrosły również o średnim wzroście na poziomie 3% rocznie od 1997 do 2006 roku do 5% rocznie w okresie 2003-2011.

Objawy ADHD OD są opisane jako niezdolność do zwrócenia uwagi i skupić się, trudności w kontrolowaniu zachowań i nadpobudliwość. Objawy te mogą wykraczać poza latach dzieciństwa do dorosłości.

Przyczyny ADHD nie zostały jasno określone. Istnieje jednak coraz większa obawa obejmujące toksyny środowiskowe, polibromowanych eterów difenylowych (PBDE). PBDE są związki chemiczne stosowane jako środki zmniejszające palność używanych w produkcji materiałów budowlanych, mebli tapicerowanych, poduszki, tworzyw sztucznych, elektroniki, materace - zwłaszcza tych elementów wyprodukowanych przed rokiem 2005, gdy Konwencja Sztokholmie ograniczył produkcję przemysłową niektórych PBDE.

Jeden aspekt PBDE niepokojące jest to, że akumuluje się w naszym ciele, zwłaszcza w tkankach krwi, mleka bestia i tłuszczu. U. S. Badanie, przeprowadzone przez Environmental Working Group, wykazały, że średnie stężenie we krwi u dzieci (PBDE 62 części na miliard) były 3,2 razy wyższe niż ich matki. Co powoduje, że szczególnie niepokojące jest to, że w tym badaniu wzięło udział amerykańskich matek i poprzednie badania wykazały obecność PBDE w mleku matki amerykańskich matek był już 75 razy wyższe niż matki europejskich.
napisane przez: