Szkolenia "Prawa jednostki a facebook"

Szkolenia

Po tym, jak osiadł w komfortowo, Babcia nazywa mnie i mojego brata do kuchni dla niektórych domowe ciasteczka i przechowywać zakupione lody waniliowe, że kupił od Henry Edward Butt (sklep spożywczy H.E.B.).

Tego wieczoru mamy wtuliła się w miękkim łóżkiem w tym, co kiedyś "Pokój dziewczynki." Wywiodłem grubym podniesione różowe róże na rękę szydełkowane koce babci palcami, jakby starając się je zapamiętać.https://sklepswanson.pl/pl/p/Swanson-Kwas-kaprylowy-600mg60kaps-Oficjalny-sklep-swanson/122 Łóżko było wystarczająco duże dla małych dzieci, ale nie mogę sobie wyobrazić, jak moje trzy ciotki spali razem na nim. Życie było proste powrotem w dzień, że moje trzy ciotki były małe, i byli szczęśliwi, aby życie było gospodarstwo wszyscy wiedzieli.

Pokój dziewczynki miały konserwatywne, czarny chiffarobe za swoje sukienki i dopasowanie czarną komodę na ubrania. Mieli także staroświecki toaletkę siedzieć przy z lustrem. To było ciche w starej sypialni ciotki. Zastanawiałem się, ile razy musiała tam siedział i uczesane włosy, patrząc w długim lustrze. Teraz szukam w tym samym lustrze i czuje się jak dziewczyna kraju siebie.

Gdy tata urodził się w 1928 roku, dziadek zbudował długi, Ganek pokój na tyłach domu dla niego. Miał drewniane podłogi i pochyły dach blaszany, że podobnie jak w kuchni, był również stopa niższa niż w pozostałej części domu. Tata mieszkał w tym Ganek pokoju przez całą drogę uczelni, w Trinity University. Oszczędność było słowo operative wtedy. Ale zawsze mieli pieniądze na edukację dzieci w college'u, śpiew zobowiązań dziewczynki i taty gry w piłkę nożną.

Kiedy padał deszcz, na tym starym blaszanym dachem, brzmiało to jak małe pszczoły pszczół spadających z nieba. Dorośli nie zdają przeszkadza, bo oni wciągnąć w porywającej grze Canasta; gra karciana, która miała dwa pokłady i co najmniej cztery osoby. To było ulubionym zajęciem dziadka, a on grał jak mistrz.

napisane przez: